Toont alle 4 resultatenGesorteerd op populariteit
-

Hoogwaardig boxslot, oppervlak: zwart, ⌀19 mm (3/4″), versie: linkshandige afsluiting, 14.01.062-5. Robuust schroefslot voor kastdeuren, meubeldeuren, kantoorkasten, archiefkasten en nog veel meer, door SISO Denmark
12,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

10 stuks zelfklevende aanrechtplaat, oppervlak: nikkelgeplateerd, ⌀19 mm (3/4″), versie: rond, 22.01.118. Hoogwaardige tegenhanger voor magnetische sluitingen en nog veel meer, door SISO Denemarken
9,89 € 0,99 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 10 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

4 stevige meubelversteller, laadvermogen: 400 kg, oppervlak: wit, ⌀19 mm (3/4″), versie: standaard, B571-19-WH. Verstelbare voet voor tafelpoten, meubelpoten, kastvoeten en nog veel meer, door Kojima (Japan)
12,89 € 3,22 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 4 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

4 stuks robuuste meubeladjuster, laadvermogen: 400 kg, oppervlak: zwart, ⌀19 mm (3/4″), versie: standaard, B571-19-BK. Verstelbare voet voor tafelpoten, meubelpoten, kastvoeten en nog veel meer, door Kojima (Japan)
12,89 € 3,22 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 4 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
Toont alle 4 resultatenGesorteerd op populariteit