4 stuks robuuste meubeladjuster, laadvermogen: 400 kg, oppervlak: zwart, ⌀19 mm (3/4″), versie: standaard, B571-19-BK. Verstelbare voet voor tafelpoten, meubelpoten, kastvoeten en nog veel meer, door Kojima (Japan)
3,22  / Stuk
Op voorraad
Beschrijving
4 stuks robuuste meubeladjuster, gemaakt van robuust polyacetaal (POM), oppervlak: zwart, B571-19-BK, diameter: ⌀19 mm (3/4″), versie: standaard, draagvermogen: 400 kg (882 lbs)
Toepassing:
Verstelbare voet voor tafelpoten, meubelpoten, kastvoeten en nog veel meer.
Robuuste meubeladjuster, B571-19-BK, diameter: ⌀19 mm, van Kojima, laadvermogen: 400 kg (882 lbs), zwart, versie: standaard. Voorbeeld van een mogelijke toepassing aan tafel
Dit item is de standaardversie.
Robuuste meubeladjuster, B571-19-BK, diameter: ⌀19 mm, van Kojima, laadvermogen: 400 kg (882 lbs), zwart, versie: standaard. Voorbeeld van een mogelijke toepassing op de kast
Het 5 mm (13/64″) verstelbereik helpt om kleine oneffenheden in de vloer te compenseren en om meubels stabiel uit te lijnen.
Door het compacte ontwerp met ⌀19 mm (3/4″), past de B571-19-BK verstelbare voet goed bij tafelpoten, kastvoeten, sokkels en kleine meubelconstructies.
Robuuste meubeladjuster, B571-19-BK, diameter: ⌀19 mm, door Kojima. Verkrijgbaar in 2 oppervlaktekleuren: wit en zwart, in 3 diameters: ⌀ 19 mm, ⌀ 25 mm en ⌀ 40 mm, in 3 afwerkingen: standaard, met kruissleuf en met viltplaat
De hoogwaardige B571-19-BK meubeladjusters zijn onder andere perfect voor:
  • Tafel
  • Kast
  • Sofa
  • Plankvoeten
  • Socket
  • Kleine meubels
  • Ingebouwd meubilair
  • Tafelpoten
  • Meubelpoten
  • Kabinetvoeten
Technische details:
  • Versie: Standaard
  • Gewicht: 4 g
  • Laadvermogen (laadcapaciteit): 400 kg (882 lbs) – voor 4 stukken
  • Diameter: ⌀19 mm (3/4″)
  • Verkrijgbaar in 2 oppervlakkleuren: wit en zwart
  • Verkrijgbaar in 3 diameters: ⌀ 19 mm, ⌀ 25 mm en ⌀ 40 mm
  • Verkrijgbaar in 3 versies: standaard, met kruisverfijning en met vilten pad
  • Eenvoudige installatie, stabiel
  • Voor binnengebruik
  • Oppervlaktegemonteerde montage zonder het houten deel te bewerken
  • Afstelbereik: 5 mm (13/64″)
  • Geschikt voor kleine en moeilijk bereikbare montageplekken
  • Zwart
  • robuust, lichtgewicht
  • Hoge merkkwaliteit van Kojima (Japan)
Oppervlakte:
  • Zwart
Montage:
  • Het bevestigen gebeurt met een pan-kop schroef ⌀3,5 mm (niet inbegrepen)
  • De B571-19-BK verstelbare voet heeft twee bevestigingsgaten met een afstand van 7 mm (9/32″). De bevestigingsgaten zijn ⌀3,2 mm (1/8″) in diameter
Robuuste meubeladjuster, B571-19-BK, diameter: ⌀19 mm, van Kojima, laadvermogen: 400 kg (882 lbs), zwart, versie: standaard. Montagetekening
De afmetingen:
  • Diameter van de meubelversteler: ⌀19 mm (3/4″)
  • Hoogte: 10 mm (25/64″)
  • Breedte: 7 mm (9/32″)
  • Verstelbare kaphoogte: 13 mm (33/64″)
Robuuste meubeladjuster, B571-19-BK, diameter: ⌀19 mm, van Kojima, laadvermogen: 400 kg (882 lbs), zwart, versie: standaard. Technisch Tekenen
Robuuste meubeladjuster, B571-19-BK, diameter: ⌀19 mm, van Kojima, laadvermogen: 400 kg (882 lbs), zwart, versie: standaard. Technische tekening
Voor meer afmetingen en details , zie technische tekening.
Materiaal:
  • De B571-19-BK meubeladjusters zijn gemaakt van robuust polyacetaal (POM)
Bij de levering inbegrepen:
  • 4 stuks: Meubeladjuster B571-19-BK gemaakt van robuust polyacetaal, zwart, 19 mm (3/4″), Versie: Standaard