Resultaat 61–72 van de 1159 resultaten wordt getoondGesorteerd op populariteit
-

Hoogwaardige drukknoop met soft-close en handgreepfunctie, gemaakt van zamak, oppervlak: RVS-look, afwerking: rechthoekig, 14.03.044-0.
17,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Hoogwaardige drukknoop met handvatfunctie, gemaakt van zinklegering, oppervlak: verchroomd, PKL-08/CR en PKLB. Stevige drukknoop voor caravan, jacht en nog veel meer, van Sugatsune / LAMP® (Japan)
32,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Onzichtbare zware paneelmontage, laadvermogen: 30 kg, 900 mm (35-7/16″), AUH-900. Paneelbeugel voor frame, schoolbord, plaat, wandkast, paneel en nog veel meer, door Sugatsune / LAMP® (Japan)
20,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

4-delige ronde montageplaat met M10 schroefdraad, montageplaat, gemaakt van RVS, 36 mm (1.42″), AP36-M10. Opschroefbare plaat, voor meubelpoten, meubelwielen, machinevoeten, kastpoten, bankpoten en nog veel meer, van Sugatsune / LAMP® (Japan)
21,89 € 5,47 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 4 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

4-delige ronde montageplaat met M8-schroefdraad, montageplaat, gemaakt van robuust staal, oppervlak: verzinkt, 25 mm (1″), 5044705. Opschroefbare plaat, voor meubelpoten, meubelwielen, kastpoten, bankpoten, gereedschapsvoeten, machinevoeten en nog veel meer, van EMUCA
9,89 € 2,47 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 4 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

Ringvormige vouwhandvat van messing, afwerking: wit brons, satijn mat, 30,5 mm (1-13/64″), 587-40WB. Ringhendel 587-40WB voor camper, boot, inspectieklep, inspectiedeur, door Sugatsune / LAMP® (Japan)
51,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Ink legering inlaathandvat, afwerking: nikkelgeplateerd, satijnmat, 97 mm (3-13/16″) FH-100BM-00. Inlaatgreep FH-100BM-00 voor kantoormeubilair, huismeubilair, keukenkasten, door Sugatsune / LAMP® (Japan)
22,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

10 stukken gekartelde houten verbinder, rechthoekig, gemaakt van staal, oppervlak: gegalvaniseerd, 18 mm (55/64″) 8200505. Rechthoekige verbindingsplaat, met vier scherpe tanden 8200505 voor houten panelen, meubels, kasten, houten planken, door EMUCA
9,89 € 0,99 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 10 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

Koppelscharnier HG-TA30L, door Sugatsune / LAMP (Japan)
27,99 € zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Zachte klepkoppeling, korte arm, oppervlak: wit, SDS-100W-TVZ, van Sugatsune / LAMP (Japan)
24,99 € zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Geleiders onder de vloer, draagvermogen: 25 kg (56 lbs), 350 mm (13-25/32″), Uitvoering: Gedeeltelijk uittrekbaar met push-to-open, 3123205. Hoogwaardige ondervloeruittrekelementen voor houten laden, houten planken en nog veel meer, van EMUCA
14,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Gebogen sifonuitsparing, gemaakt van kunststof, oppervlak: wit, 3044415. sifonbescherming voor wastafel, keukenkast, badkamerkast, sifon, afvoer en nog veel meer, van EMUCA
11,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
Resultaat 61–72 van de 1159 resultaten wordt getoondGesorteerd op populariteit