Resultaat 97–108 van de 1159 resultaten wordt getoondGesorteerd op populariteit
-

Hoogwaardige vuilklep met soft-close, gemaakt van roestvrij staal, oppervlak: satijnmat, 300 mm (11-13/16″), uitvoering: rechthoekig, AD-KH028-HL. Zelfsluitend roestvrijstalen afvalluik, voor keukenmeubels en nog veel meer, van Sugatsune / LAMP® (Japan)
426,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Hoogwaardige afsluitbare schakelkastgreep met sluitcilinder, gemaakt van zamak, met 8 mm vierkant en twee sleutels, uitvoering: differentiële vergrendeling, 14.08.056-0. T-greep van zamak voor schakelkast, locker, voertuig en nog veel meer, door SISO Denemarken
17,88 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Hoogwaardige afsluitbare garagedeurgreep met sluitcilinder, gemaakt van zamak, met 8 mm vierkant en twee sleutels, voor frontmontage, uitvoering: verschillend vergrendeld, 14.08.052-0. Kruisgreep van zamak voor garagedeur en nog veel meer, door SISO Denemarken
17,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Hoogwaardige haak met veiligheidsklep van SUS316, EN-R80 roestvrij staal. V4A veiligheidsslot touwhaak voor scheepsbouw, outdoor, vochtige omgeving, ruwe omgeving en nog veel meer, door Sugatsune / LAMP® (Japan)
71,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Zachte klepfitting, compact CSD-10-TV-M-WT, door Sugatsune / LAMP (Japan)
33,99 € zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Scharnier met zachte dichtsluitingsdemping, met afdekking, zwarte HG-JHM20-80BL, door Sugatsune / LAMP (Japan)
56,99 € zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Hoogwaardige sifonuitsparing, gemaakt van kunststof, oppervlak: grijs, 3011921. Rechthoekige sifonbescherming voor badmeubel, keukenkast, badkamerkast, sifon, afvoer en nog veel meer, van EMUCA
11,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

4-delige meubelwielen, gemaakt van robuust polyurethaan, oppervlak: grijs, 25 mm (63/64″), 08.06.040-0.
10,89 € 2,72 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 4 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

20-delige hoogwaardige spreidhuls met binnendraad M6, gemaakt van nylon (PA), 13 mm (33/64″), 9007820. Praktisch expansiedraadinzetstuk voor houten onderdelen, meubelaansluitingen, elektronicabehuizingen en nog veel meer, van EMUCA
9,89 € 0,49 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 20 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

20 stuks hoogwaardige spreidhuls met binnendraad M4 voor hout, gemaakt van messing, 7,5 mm (19/64″), 9003402. Praktisch expansiedraadinzetstuk voor houten onderdelen, meubelverbindingen en nog veel meer, van EMUCA
10,89 € 0,54 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 20 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

Hoogwaardig rolluikslot met inklapbare sleutels en sluitsysteem J11, oppervlak: vernikkeld, 14.01.459-1.
12,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Schuifdeurslot, gemaakt van roestvrij staal SUS304, oppervlak: vernikkeld, satijnmat, afwerking: multi-keying, 7810K-24-SNI-L-B. Rolluikslot voor schuifdeur en nog veel meer, door Sugatsune / LAMP® (Japan)
93,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
Resultaat 97–108 van de 1159 resultaten wordt getoondGesorteerd op populariteit