Resultaat 49–60 van de 1159 resultaten wordt getoondGesorteerd op populariteit
-

Volledig uittrekbare geleiderail Nova Pro, draagvermogen: 40 kg (89 lbs), oppervlak: verzinkt, 450 mm (17-23/32″), uitvoering: links, F101108274. Korpusrail voor laden, vervangingen, reparaties en nog veel meer, van GRASS
29,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Hoogwaardige ronde afvaluitworp, gemaakt van roestvrij staal, oppervlak: glanzend gepolijst, ⌀170 mm (6-11/16″), uitvoering: vlak, AN-LH015-MR. Roestvrijstalen afvaldoorvoer, voor systeemcatering, winkelinrichting, catering en nog veel meer, van Sugatsune / LAMP® (Japan)
114,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stuks hoogwaardige magnetische druksluitingen, incl. contraplaat, oppervlak: wit, 38 mm (1-1/2″), ML-80W. Push-to-open deuropener voor meubeldeuren, kastdeuren en nog veel meer, van Sugatsune / LAMP® (Japan)
16,89 € 8,45 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

Hoogwaardig klepslot, gemaakt van Zamak, uitvoering: met sluitsysteem J11, 14.03.004-1.
12,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

4 stks ronde montageplaat met M12-schroefdraad, montageplaat, gemaakt van roestvrij staal, ⌀36 mm (1-27/64″), AP36-M12. Schroefplaat, voor meubelvoeten, meubelwielen, machinevoeten, kastpoten, bankvoeten en nog veel meer, door Sugatsune / LAMP® (Japan)
23,89 € 5,97 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 4 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stuks Hoogwaardig Sepa-scharnier voor uitsparing, 180°, voor onzichtbare aanslag, oppervlak: RVS-look, 52 mm (2.1″), 15.04.076-0. Meubelfreesscharnier, voor meubeldeur, kastdeur, klaptafel, klep, doos en nog veel meer, door SISO Denemarken
17,89 € 8,95 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

Ronde vouwgreep van messing, afwerking: wit brons, satijn mat, 51,2 mm (2,1″) 580-WB. Ringgreep 580-WB voor camper, boot, inspectieluik, inspectiedeur, door Sugatsune / LAMP® (Japan)
63,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Magnetische sluitingen gemaakt van corrosiebestendig roestvrij staal, inclusief aanlegplaat en bevestigingsschroeven, MC-YN015SP, door Sugatsune / LAMP (Japan)
15,99 € zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Volledig uittrekbare geleiderail Nova Pro, draagvermogen: 40 kg (89 lbs), oppervlak: verzinkt, 500 mm (19-11/16″), uitvoering: links, F101108276. Korpusrail voor laden, vervangingen, reparaties en nog veel meer, van GRASS
29,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Betaling muntslot met munthouder voor 1 euromuntstuk, uitvoering: linkssluitend, 14.60.250-0.
31,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Betaalmuntslot met munthouder voor 2-euromunt, uitvoering: linkssluitend, 14.60.253-0+14.60.210-0.
31,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Hoogwaardig rolluikslot met scharnierende sleutels, oppervlak: vernikkeld, uitvoering: multi-keying, 14.01.453-0. Schuifdeurslot voor rolluiken, schuifdeuren en nog veel meer, van SISO Denemarken
12,89 € incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
Resultaat 49–60 van de 1159 resultaten wordt getoondGesorteerd op populariteit