4 stevige meubelversteller, laadcapaciteit: 600 kg (1323 lbs), oppervlak: wit, ⌀25 mm (63/64″), versie: standaard, B571-25-WH. Verstelbare voet voor tafelpoten, meubelpoten, kastvoeten en nog veel meer, door Kojima (Japan)
3,47  / Stuk
Op voorraad
Beschrijving
4 stuks, robuuste meubeladjuster, gemaakt van robuust polyacetaal (POM), oppervlak: wit, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm (63/64″), versie: standaard, laadcapaciteit: 600 kg (1323 lbs)
Toepassing:
Verstelbare voet voor tafelpoten, meubelpoten, kastvoeten en nog veel meer.
Robuuste meubeladjuster, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm, van Kojima, laadvermogen: 600 kg (1323 lbs), wit, versie: standaard. Voorbeeld van een mogelijke toepassing aan tafel
Dit item is de standaardversie.
Robuuste meubeladjuster, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm, van Kojima, laadvermogen: 600 kg (1323 lbs), wit, versie: standaard. Voorbeeld van een mogelijke toepassing
Het 5 mm (13/64″) verstelbereik helpt om kleine oneffenheden in de vloer te compenseren en om meubels stabiel uit te lijnen.
Door het compacte ontwerp met ⌀25 mm (63/64″), past de B571-25-WH verstelbare voet goed bij tafelpoten, kastpoten, sokkels en kleine meubelconstructies.
Robuuste meubeladjuster, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm, van Kojima, laadvermogen: 600 kg (1323 lbs), wit, versie: standaard. Verkrijgbaar in 2 oppervlaktekleuren, in 3 diameters en in 3 afwerkingen
De hoogwaardige B571-25-WH meubeladjusters zijn onder andere perfect voor:
  • Tafel
  • Kast
  • Sofa
  • Plankvoeten
  • Socket
  • Kleine meubels
  • Ingebouwd meubilair
  • Tafelpoten
  • Meubelpoten
  • Kabinetvoeten
Technische details:
  • Versie: Standaard
  • Gewicht: 7 g
  • Draagvermogen (laadcapaciteit): 600 kg (1323 lbs) – voor 4 stuks
  • Diameter: ⌀25 mm (63/64″)
  • Verkrijgbaar in 2 oppervlakkleuren: wit en zwart
  • Verkrijgbaar in 3 diameters: ⌀ 19 mm, ⌀ 25 mm en ⌀ 40 mm
  • Verkrijgbaar in 3 versies: standaard, met kruisverfijning en met vilten pad
  • Eenvoudige installatie, stabiel
  • Voor binnengebruik
  • Oppervlaktegemonteerde montage zonder het houten deel te bewerken
  • Afstelbereik: 5 mm (13/64″)
  • Geschikt voor kleine en moeilijk bereikbare montageplekken
  • Wit
  • robuust, lichtgewicht
  • Hoge merkkwaliteit van Kojima (Japan)
Oppervlakte:
  • Wit
  • Witte afwerkingen zorgen voor een strakke en moderne esthetiek
  • De kleur wit reflecteert het licht effectief, waardoor kamers helderder en visueel groter lijken
Montage:
  • Het bevestigen gebeurt met een pan-kop schroef ⌀3,5 mm (niet inbegrepen)
  • De B571-25-WH verstelbare voet heeft twee bevestigingsgaten met een afstand van 10 mm (25/64″). De bevestigingsgaten zijn ⌀3,6 mm (9/64″) in diameter
Robuuste meubeladjuster, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm, van Kojima, laadvermogen: 600 kg (1323 lbs), wit, versie: standaard. Montagetekening
De afmetingen:
  • Diameter van de meubelversteler: ⌀25 mm (63/64″)
  • Hoogte: 10 mm (25/64″)
  • Breedte: 10 mm (25/64″)
  • Verstelbare kaphoogte: 13 mm (33/64″)
Robuuste meubeladjuster, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm, van Kojima, laadvermogen: 600 kg (1323 lbs), wit, versie: standaard. Technisch Tekenen
Robuuste meubeladjuster, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm, van Kojima, laadvermogen: 600 kg (1323 lbs), wit, versie: standaard. Technische tekening
Voor meer afmetingen en details , zie technische tekening.
Materiaal:
  • De B571-25-WH meubeladjusters zijn gemaakt van robuust polyacetaal (POM)
Bij de levering inbegrepen:
  • 4 stuks meubeladjuster B571-25-WH gemaakt van robuust polyacetaal, wit, 25 mm (63/64″), Versie: Standaard