Toont alle 12 resultatenGesorteerd op populariteit
-

2 stuks Hoogwaardig Sepa-scharnier voor uitsparing, 180°, voor onzichtbare aanslag, oppervlak: RVS-look, 52 mm (2.1″), 15.04.076-0. Meubelfreesscharnier, voor meubeldeur, kastdeur, klaptafel, klep, doos en nog veel meer, door SISO Denemarken
17,89 € 8,95 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stuks hoogwaardig lift-off scharnier van SUS304 roestvrij staal, oppervlak: glanzend gepolijst, 38 mm (1.5″), uitvoering: rechts, B-1005-2-R. Hoogwaardig vlaggenschipscharnier gemaakt van V2A voor vochtige omgevingen, schepen, buitenkeukens en nog veel meer, door TAKIGEN (Japan)
16,89 € 8,45 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stukken hoogwaardige schroefscharnier, gemaakt van SUS304 roestvrij staal, laadcapaciteit: 4,5 kg (10 lbs), 38 mm (1-1/2″), B-1059-5. Robuust vlak scharnier voor machinedeuren, onderhoudsluiken en nog veel meer, door TAKIGEN (Japan)
11,89 € 5,95 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stukken hoogwaardige schroefscharnier, gemaakt van SUS304 roestvrij staal, laadvermogen: 6,7 kg (15 lbs), 51 mm (2-1/64″), B-1059-4. Robuust plat scharnier voor machinedeuren, onderhoudsluiken en nog veel meer, door TAKIGEN (Japan)
11,89 € 5,95 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stukken hoogwaardige schroefscharnier, gemaakt van SUS304 roestvrij staal, laadcapaciteit: 9,7 kg (21 lbs), 64 mm (2-33/64″), B-1059-3. Robuust plat scharnier voor machinedeuren, onderhoudsluiken en nog veel meer, door TAKIGEN (Japan)
12,89 € 6,45 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stukken hoogwaardige schroefscharnier, gemaakt van SUS304 roestvrij staal, laadvermogen: 10 kg (22 lbs), 76 mm (2-63/64″), B-1059-2. Robuust vlak scharnier voor machinedeuren, behuizingsdeuren, onderhoudsluiken en nog veel meer, door TAKIGEN (Japan)
15,89 € 7,95 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stukken hoogwaardige schroefscharnier, gemaakt van SUS304 roestvrij staal, laadvermogen: 13 kg (29 lbs), 89 mm (3-1/2″), B-1059-1. Robuust vlak scharnier voor machinedeuren, omhulseldeuren, onderhoudsluiken en nog veel meer, door TAKIGEN (Japan)
18,89 € 9,45 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stuks hoogwaardig lift-off scharnier van SUS304 roestvrij staal, oppervlak: glanzend gepolijst, 31 mm (1.3″), versie: links, B-1005-3-L. Hoogwaardig vlaggenschipscharnier gemaakt van V2A voor vochtige omgevingen, schepen, buitenkeukens en nog veel meer, door TAKIGEN (Japan)
15,89 € 7,95 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2-delig hoogwaardig posterscharnier van SUS304 roestvrij staal, oppervlak: glanzend gepolijst, 40 mm (1-37/64″), uitvoering: links, B-1005-1-L. Hoogwaardig lift-off scharnier gemaakt van V2A voor vochtige omgevingen, schepen, buitenkeukens en nog veel meer, door TAKIGEN (Japan)
17,89 € 8,95 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stuks hoogwaardig lift-off scharnier van SUS304 roestvrij staal, oppervlak: glanzend gepolijst, 31 mm (1.3″), versie: rechts, B-1005-3-R. Hoogwaardig vlaggenschipscharnier gemaakt van V2A voor vochtige omgevingen, schepen, buitenkeukens en nog veel meer, door TAKIGEN (Japan)
15,89 € 7,95 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stuks hoogwaardig lift-off scharnier van SUS304 roestvrij staal, oppervlak: glanzend gepolijst, 38 mm (1,5″), versie: links, B-1005-2-L. Hoogwaardig vlaggenschipscharnier gemaakt van V2A voor vochtige omgevingen, schepen, buitenkeukens en nog veel meer, door TAKIGEN (Japan)
16,89 € 8,45 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stuks hoogwaardig lift-off scharnier van SUS304 roestvrij staal, oppervlak: glanzend gepolijst, 40 mm (1.6″), uitvoering: rechts, B-1005-1-R. Hoogwaardig vlaggenschipscharnier gemaakt van V2A voor vochtige omgevingen, schepen, buitenkeukens en nog veel meer, door TAKIGEN (Japan)
17,89 € 8,95 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
Toont alle 12 resultatenGesorteerd op populariteit