Toont alle 11 resultatenGesorteerd op populariteit
-

Deursluiter LDC-N21SUM, door Sugatsune / LAMP (Japan)
284,99 € zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Deursluiter LDC-N21UM, door Sugatsune / LAMP (Japan)
284,99 € zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Deursluiter LDC-N22UM, door Sugatsune / LAMP (Japan)
284,99 € zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

Deursluiter LDC-N22SUM, door Sugatsune / LAMP (Japan)
284,99 € zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stuks hoogwaardige heavy-duty montagebeugel, draagvermogen: 130 kg (287 lbs), oppervlak: omber, 480 mm (18,9″), BTK-480UM. Heavy-duty rekkenbeugel voor plank, scheidingswand, plank, hoekverbinding en nog veel meer, van Sugatsune / LAMPĀ® (Japan)
189,89 € 94,95 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthƤlt: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stuks hoogwaardige heavy-duty montagebeugel, draagvermogen: 130 kg (287 lbs), oppervlak: omber, 378 mm (14,9″), BTK-380UM. Heavy-duty rekkenbeugel voor plank, scheidingswand, plank, hoekverbinding en nog veel meer, van Sugatsune / LAMPĀ® (Japan)
106,89 € 53,45 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthƤlt: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stuks hoogwaardige heavy-duty montagebeugel, draagvermogen: 70 kg (155 lbs), oppervlak: omber, 301 mm (11,9″), BTK-300UM. Heavy-duty rekkenbeugel voor plank, scheidingswand, plank, hoekverbinding en nog veel meer, van Sugatsune / LAMPĀ® (Japan)
74,89 € 37,45 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthƤlt: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stuks hoogwaardige heavy-duty montagebeugel, draagvermogen: 56 kg (124 lbs), oppervlak: omber, 240 mm (9,5″), BTK-240UM. Heavy-duty rekkenbeugel voor plank, scheidingswand, plank, hoekverbinding en nog veel meer, van Sugatsune / LAMPĀ® (Japan)
57,89 € 28,95 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthƤlt: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stuks hoogwaardige heavy-duty montagebeugel, draagvermogen: 50 kg (111 lbs), oppervlak: umbra, 180,5 mm (7,2″), BTK-180UM. Heavy-duty rekkenbeugel voor plank, scheidingswand, plank, hoekverbinding en nog veel meer, van Sugatsune / LAMPĀ® (Japan)
41,89 € 20,95 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthƤlt: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stuks hoogwaardige heavy-duty montagebeugel, draagvermogen: 40 kg (89 lbs), oppervlak: omber, 120 mm (4,8″), BTK-120UM. Heavy-duty rekbeugels voor planken, scheidingswanden, planken, planken, hoekverbindingen en nog veel meer, van Sugatsune / LAMPĀ® (Japan)
32,89 € 16,45 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthƤlt: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
-

2 stuks hoogwaardige heavy-duty montagebeugel, draagvermogen: 30 kg (67 lbs), oppervlak: omber, 86 mm (3,4″), BTK-85UM. Heavy-duty rekbeugels voor planken, scheidingswanden, planken, planken, hoekverbindingen en nog veel meer, van Sugatsune / LAMPĀ® (Japan)
28,89 € 14,45 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthƤlt: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
Toont alle 11 resultatenGesorteerd op populariteit