Gegalvaniseerd staal
Toont alle 4 resultatenGesorteerd op populariteit
-

4 stuks robuust verstelbaar voet met schroevendraaiergleuf, gemaakt van metaal en plastic, oppervlak: zwart, 15 mm (19/32″), 10.17.047. Stabiele hoogteversteller voor kasten, machines en nog veel meer, door SISO Denemarken
9,89 €incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Toevoegen aan winkelwagen -

2-delige robuuste verstelbare voet met montagebeugel, gemaakt van staal, draagvermogen: 120 kg (265 lbs), 3016805. Stabiele hoogteverstelling voor kasten, keukenmeubels, industriële meubels en nog veel meer, van EMUCA
11,89 €5,95 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 2 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen -

20-delige hoogwaardige persmoer met binnendraad M6, gemaakt van staal, oppervlak: verzinkt, 13,6 mm (17/32″), 8066705. Praktische aandrijfhuls met kraag voor meubelaansluitingen en nog veel meer, van EMUCA
11,89 €0,59 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 20 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen -

4-delige ronde bovenplaat met M8-schroefdraad, montageplaat, gemaakt van robuust staal, 25 mm (1″), AP5-M8. Montageplaat, voor meubelpoten, meubelwielen, machinevoeten, kastpoten, bankpoten en nog veel meer, van Sugatsune / LAMP® (Japan)
12,89 €3,22 € / Stuk
incl. 19% BTW
zzgl. Versandkosten
Produkt enthält: 4 Stuk
Toevoegen aan winkelwagen
Toont alle 4 resultatenGesorteerd op populariteit
